ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس درباره اتصال مردم به یکدیگر است.درباره بهبود روشی که با یکدیگر ارتباط برقرار می کنیم و روشی که ارتباطات کاری خود را مدیریت می کنیم . ملاقات چهره به چهره برای موفقیت این ارتباط حیاتی است و تنها راهی که میتوان سطح همکاری ها را در دنیای تجارت متغیر و پر سرعت، به حد اکثر رساند، استفاده از ویدئو کنفرانس است.

اگر به تازگی با ویدئو کنفرانس آشنا شده اید و یا به دنبال ارتقاء سیستم موجود خود هستید ، احتمالاً در تحقیقات خود با کلمه“حضور از راه دور”برخورد کرده اید. حضور از راه دور یک پدیده نو ظهور و تحول ساز در صنعت فناوری ارتباطات و اطلاعات است که استانداردهای جدیدی را برای ارتباط تصویری به وجود آورده است.

حضور از راه دور این تصور را در افراد به وجود می آورد که حاضرین در جلسه ، با آنکه در جاهای دیگر و نقاط دور حضور دارند، با یکدیگر در یک اتاق و کنار یک میز نشسته اند.این حالت بوسیله قراردادن مانیتور های تصویری بزرگ و دوربین های مخفی با وضوح بسیار بالا در مکان های دقیق و مناسب انجام می شود به نحوی که ارتباط مستقیم چشم فرد با آن ایجاد شود. تنها کاری که شرکت کنندگان در جلسه باید انجام دهند ، این است که وارد اتاق شوند ، تا یک جلسه مانند دیگر جلسات، در نقاط مختلف جهان برگزار کنند.